MERKEZİMİZ

GENEL TANITIM

Parla şehrin merkezinde 350 metrekare iç, 500 metrekare dış mekan olmak üzere toplamda 850 metrekarelik bir alanda hizmet vermektedir. Şehir merkezinde olması nedeniyle ulaşımı oldukça kolay olan merkezde bireysel ve grup eğitim odaları, ergoterapi ve oyun odası ile günlük yaşam becerilerinin desteklendiği uğraşı odası bulunmaktadır. Her sınıf kapısında oluşturlan gözlem pencereleri ile eğitim seansları aileler tarafından izlenmektedir.

İÇ MEKAN TANITIM

Parla'da her sınıf farklı yaş grubundaki öğrencilerin/çocukların gereksinimlerini karşılayacak biçimde desenlemiştir. Bireysel eğitim odaları materyal olarak zengin, ancak öğrencilerin dikkatlerini dağıtmayacak sadelikte hazırlanmıştır. Grup eğitim odaları ise öğrencilerin/çocukların farklı gelişim alanlarındaki gereksinimlerine cevap verecek yapıda düzenlenmiştir.

OYUN VE ERGOTERAPİ ODASI

Her dakikanın kıymetini biliyoruz ve eğlenceli eğitim aktiviteleri ile öğrencilerin/çocukların merkezde her an güzel vakit geçirmesini ve öğrenmesini sağlıyoruz.

VELİ BEKLEME VE UYGULAMA ODASI

Biz öğrencilerimiz ile ilgilenirken siz değerli velilerimizin dinlenmesi için oluşturduğumuz veli dinlenme salonunda çay, kahve gibi sıcak içeceklerinizi içebilir ve dinlenebilirsiniz.

OYUN ALANI

Burada her şey çocuklarınızın isteklerine göre tasarlanmış durumda. Eğlenceli aktiviteleri açık havada yapmak içinde bisiklet ve dış kullanıma uygun oyuncakların bulunduğu oyun alanımız bulunmakta.

AYRI KORİDORLAR

Parla'da küçük çocuklar ile okula destek grubunda çalışılan çocukların koridorları ayrı ayrı düzenlenmiştir. Butik bir özel eğitim kurumu özelliğini taşıyan Parla'da amaç öğrenci sayısını artırmaktan çok eğitimin kalitesini yükseltmektir